امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

یازدهمین همایش سراسری طلاب فردوس و سرایان و بشرویه برگزار شد شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹:۲۴


یازدهمین همایش سراسری طلاب فردوس و سرایان و بشرویه برگزار شد تعداد بازدید: ۱۶۲

یازدهمین همایش سراسری طلاب و فضلای شهرستان های فردوس سرایان بشرویه در روز دوم فروردین ۹۷ به میزبانی شهرستان فردوس برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار پایاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام والمسلمین عباس رضوانی نسب، نماینده طلاب فردوس، سرایان و بشرویه ، گفت: توفیق داشتیم یازدهمین همایش سالانه را برگزار کنیم،این همایش برای برخی شهر ها در حد آرزو باقی مانده ولی ما به توفیق و مدد الهی و همت طلاب منطقه آن را برگزار کردیم.
 
حجت الاسلام رضوانی نسب افزود: تجدید دیدار طلاب و آگاهی از وضعیت موجود منطقه و بررسی اقدامات برای رسیدن به وضع مطلوب لازم، ازجمله اهداف همایش سالانه است.
 
نماینده طلاب و فضلای شهرستان های فردوس سرایان بشرویه اظهار داشت: از اهداف دیگر مهم همایش می توان به جریان ساز بودن حضور طلاب در منطقه اشاره کرد که تلاش شده از ظرفیت بزرگواران استفاده شود، توجه به شعار سال و دغدغه های مردم شریف منطقه که خود را در نحوی برنامه ریزی محتوایی همایش و بیانیه پایانی نشان می دهد، یکی از نکات برجسته است.
 
وی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی ایران در این برهه از زمان نیازمند حضور پر رنگ نیروهای انقلابی در تمام عرصه هاست، نیروهایی که دل در گرو اسلام و انقلاب و شهدا دارند. اکنون صدای مظلومانه شهدایمان را به گوش جان می شنویم که می گویند پیروی از رهبر فرزانه در تمام کارها باید در اولویت فکری و کاری مان باشد.
 
حجت الاسلام رضوانی نسب تاکید کرد:  این همایش در روز دوم فروردین ۹۷ در مدرسه علمیه حبیبیه فردوس با حضور بیش از 400 نفر از طلاب و فضلای این شهرستان با حضور امام جمعه و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مدنی بجستانی، رئیس جامعه الزهرا(س) برگزار شد.