امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

پیام تسلیت رحلت ابوالشهیدین مرحوم محمد زاده شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳:۴۴


پیام تسلیت رحلت ابوالشهیدین مرحوم محمد زاده تعداد بازدید: ۳۵

حجت الاسلام رضوانی نسب با صدور پیامی درگذشت ابوالشهیدین مرحوم محمدبار محمدزاده را تسلیت گفت و نوشت: خبر رحلت جانگداز حاج محمدباقر محمدزاده پدر شهیدان بزرگوار حسین وعلی محمد زاده سبب تأسف و تألم فراوان گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، حجت الاسلام رضوانی نسب با صدور پیامی درگذشت ابوالشهیدین مرحوم محمدبار محمدزاده را تسلیت گفت.
متن پیام این نماینده طلاب بدین شرح است:
 
پیام تسلیت بمناسبت رحلت ابوالشهیدین مرحوم محمد باقر محمد زاده
 
"بِسمِ اللّه الرَّحمنِ الرَّحيمِ"                                                             انا لله و انا الیه راجعون
 
خبر رحلت جانگداز حاج محمدباقر محمدزاده پدر شهیدان بزرگوار حسین وعلی محمد زاده سبب تأسف و تألم فراوان گردید. 
 
آن مرحوم از آغاز انقلاب با تقدیم دو فرزند عزیزش همراه با صبر انقلابی در همه صحنه ها حاضر بود و لحظه ای دست از یاری نظام و انقلاب بر نداشت.
 
اکنون این عزیز سفر کرده در جمع ما نیست ولی خدمات خالصانه او از یادها نمیرودخصوصا در این سالهای آخر عمر که سفر به قم را از دست نمیداد و سحرها انس با معبود را در جوار کریمه اهل بیت به نجوا می نشست نشانه عمق علاقه او به اهل بیت بود.
 
اکنون روح بلند او در جوار قرب الهی میهمان دو فرزند شهید والامقامش شهیدان حسین و علی  آرامش گرفته است و سالهای دوری برایش به وصال تبدیل شده است.
 
 اینجانب، مصیبت وارده را به مردم شریف شهرستان ولایتمدار فردوس، خانواده‌های معظم شهداء، همرزمان و یاران و دوستان آن یار سفر کرده به‌خصوص خانواده محترم و کلیه بازماندگان  تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علوّ درجات و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل را آرزومندم.
 
 
 
 
 اَللَّهُمَّ اِنَّا لا نَعْلَمُ مِنْهُ اِلاَّ خَيْراً وَ اَنْتَ اَعْلَمُ بِهِ مِنَّا اَللَّهُمَّ اِنْ كانَ مُحْسِناً فَزِدْ فِي اِحْسانِهِ وَ اِنْ كانَ مُسيئاً فَتَجاوَزْ عَنْهُ وَاغْفِرِ لَهُ اَللَّهُمَّ اجْعَلْهُ عِنْدَكَ فِي اَعْلا عِلِّيّينَ وَاخْلُفْ عَلَي اَهْلِهِ فِي الْغابِرينَ وَارْحَمْهُ بِرَحْمَتِكَ يا اَرْحَمَ الراحمین
 
عباس رضوانی نسب
نماینده طلاب و فضلای فردوس طبس بشرویه سرایان در مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم