امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

هم اندیشی نمایندگان طلاب خراسان جنوبی با امام جمعه بیرجند یکشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۱۹


هم اندیشی نمایندگان طلاب خراسان جنوبی با امام جمعه بیرجند تعداد بازدید: ۸

در نخستین روزهای سال 1397، شماری از نمایندگان طلاب و فضلای خراسان جنوبی با هدف هم اندیشی و تعامل بیشتر با نهاد نماز جمعه این استان با امام جمعه بیرجند دیدار و گفت وگو کردند.
 
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، در نخستین روزهای سال 1397، شماری از نمایندگان طلاب و فضلای خراسان جنوبی با هدف هم اندیشی و تعامل بیشتر با نهاد نماز جمعه این استان با امام جمعه بیرجند دیدار و گفت وگو کردند.

براساس این گزارش، حجت الاسلام عباس رضوانی نسب، نماینده طلاب فردوس، سرایان و بشرویه در این باره به خبرنگار ما گفت: در این نشست حجت الاسلام والمسلمین عبادی، امام جمعه بیرجند به بیان برخی ظرفیت ها تبلیغی و فرهنگی استان اشاره کرد و از فضلای این استان خواست که نهاد نماز جمعه را در این راستای بیشتر همراهی کنند.

وی ادامه داد: در بخشی از این جلسه نمایندگان طلاب هر یک به صورت جداگانه ایده ها و نظرات خود را درباره مسائل مختلف فرهنگی استان مطرح کردند که تصمیم بر آن شد تا کارگروهی به همین منظور جهت رفع دغدغه ها و مسائل فرهنگی تشکیل دهیم.

حجت الاسلام رضوانی نسب خاطر نشان کرد: به زودی با حضور نمایندگان امام جمعه و نمایندگان طلاب، جلسات کارگروه فرهنگی و نیازهای فرهنگی استان تشکیل و در شهر قم و بیرجند به بیان دیدگاه های خود خواهند پرداخت.

نماینده طلاب خراسان جنوبی تصریح کرد: حاج آقای عبادی، امام جمعه محترم استان قول مساعد دادند تا در جلسات طلاب و فضلای این استان در قم حضور یابند و افزون بر بیان دیدگاه های خود برخی مباحث و مسائل مختلف را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

وی پرداخت به مبحث طلبه تراز انقلاب اسلامی را از دیگر موضوعات مطرح شده در این هم اندیشی عنوان کرد.