امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

گزارش عملکرد مجمع استانی خراسان جنوبی پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۸:۴۸


گزارش عملکرد مجمع استانی خراسان جنوبی تعداد بازدید: ۱۵

نماینده طلاب و فضلاب بیرجند و مهبندان و رئیس مجمع استانی خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع استانی مذکور ارائه کرد.
 
 
 
 
حجت الاسلام و المسلمین ابوالحسن بارانی، نماینده طلاب و فضلاب بیرجند و مهبندان و  رئیس مجمع استانی خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع استانی مذکور ارائه کرد.
 
حجت الاسلام و المسلمین بارانی اظهار داشت: خراسان جنوبی براساس منویات رهبر معظم انقلاب و همچنین نظر اعضای محترم جامعه مدرسین جلساتی برای طلاب و فضلای استان در قم داشته است.
 
وی با بیان اینکه این جلسات در سه محور مسائل سیاسی، اعتقادی، اخلاقی برگزار شده اند، گفت:  در مسائل سیاسی از مسئولان سیاسی کشوری و سیاسی استانی دعوت شد، جلسه با استاندار خراسان جنوبی از جمله جلسات سیاسی استان محسوب می شد.
 
عضو مجمع نماینگان طلاب ابراز کرد: نماینده  ولی فقیه در استان، امام جمعه  استان و همچنین جلسه با نماینده  خبرگان رهبری، حاج آقای رئیسی از جمله جلسات سیاسی مجمع استان خراسان جنوبی در چند سال گذشته بوده است.
 
حجت الاسلام و المسلمین بارانی بیان کرد: در رابطه با رجال سیاسی کشوری هم بعضی از رجال سیاسی که در مسائل مختلف سیاسی تبیینی داشتند دعوت کردیم من جمله آقای قالیباف و آقای پورمحمدی را دعوت کردیم و آقای بختیاری که  وزیر دادگستری دولت قبلی بودند دعوت کردیم. 
 
رئیس مجمع استانی خراسان جنوبی اظهار داشت: جلسات سیاسی با محوریت موضوعاتی که مورد نیاز بوده و مناسبت های مختلف برگزار شده است، در رابطه با جلسات اخلاقی، از اساتید اخلاق حوزه و جلساتی که مسائل اعتقادی بوده است از افرادی که در این راستا تخصص داشتند مخصوصاً در مسائل ولایت اهل بیت، ایت الله نجم الدین طبسی و سایر افرادی که لازم بوده در این جلسات دعوت شده است.