امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

نخستین جلسه طلاب و فضلای شهرستان قائن برگزار شد جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۳۴


نخستین جلسه طلاب و فضلای شهرستان قائن برگزار شد تعداد بازدید: ۸

نخستین جلسه طلاب و فضلای شهرستان قائن روز پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در ساختمان مجمع نمایندگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه قم برگزار شد.
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، نخستین جلسه طلاب و فضلای شهرستان قائن روز پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در ساختمان مجمع نمایندگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه قم برگزار شد.
 
 حجت الاسلام و المسلمین قربانی نماینده طلاب و فضلای قائن ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور طلاب در این جلسه تقدیر و تشکر کرد.
 
وی با اشاره به انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب گفت: طلاب قائنی در این انتخابات حضور حداکثری داشتند و طلابی در این انتخابات شرکت کردند که در دوره های قبل شرکت نکردند.
 
 
نماینده طلاب و فضلای قائن با اشاره به برخی از برنامه های مرکز خدمات اظهار داشت: فعالیت های این مرکز بسیار هدفمند صورت می گیرد و در حال اجرای برنامه هایی هستند که انشاءالله ادامه پیدا کند.
 
وی در ادامه به معیشت طلاب اشاره ای داشت و گفت: نشاط خانواده های طلاب در رشد درسی و فکری آنها بسیار تاثیر داردبنابراین بایستی برنامه های تفریحی و اردویی برای آنها تدارک دید.
 
حجت الاسلام و المسلمین قربانی با بیان اینکه طلاب قائنی طلاب نجیبی هستند،گفت: این طلاب شاید مشکلاتی هم داشته باشند ولی به مرکز خدمات مراجعه نمی کنند بنابراین بایستی شناسایی و خدماتی به آنها داده شود.