امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

فعالیت مشکوک جریان سکولار در حوزه علمیه سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱:۲۸


فعالیت مشکوک جریان سکولار در حوزه علمیه تعداد بازدید: ۱۵

عضو هیئت رییسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم نسبت به حرکت و فعالیت های مشکوک جریان سکولار در حوزه علمیه قم هشدار داد و از طلاب حوزه علمیه خواست نسبت به این موضوع حساس باشند.
 
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، حجت الاسلام والمسلمین عباس رضوانی نسب، عضو هیئت رییسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم که شامگاه دوشنبه 17 اردیبهشت ماه در جمع طلاب و فضلای فردوسی در ساختمان انجمن علمی حوزه علمیه قم سخنرانی می کرد از فعالیت مشکوک جریان سکولار در حوزه علمیه خبر داد.
 
 
 
وی افزود: برخی با وجود اینکه در حوزه علمیه و انقلاب اسلامی تربیت شده اند و از برکات این انقلاب و نظام بهره می برند؛ اما علیه نظام و انقلاب اقدام می کنند و با راه اندازی برخی جریانات سکولار در تلاشند تا حوزه علمیه را از اهداف نظام و انقلاب دور نگهدارند.
 
 
 
حجت الاسلام والمسلمین رضوانی نسب تصریح کرد: این انقلاب و نظام به برکت خون هزاران شهید به ثمره نشسته است و دشمنان در طول چهل سال تلاش کردند تا به گونه ای به نظام ضربه وارد کنند اما هرگز موفق نشده اند؛ اما امروز شاهد این هستیم که برخی در درون حوزه پرچم دشمن را بر دست می گیرند و علیه نظام و انقلاب موضع می گیرند.
 
 
 
وی ادامه داد: طلاب وفضلای حوزه علمیه وظیفه سنگینی بردوش دارند و نمی تواند نسبت به دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی که امام راحل عظیم الشان برای پیروزی آن خون دل خورد و با همیاری و همکاری مردم این نظام را به ثمر نشاند، امروز ما بی تفاوت باشیم.
 
 
 
نماینده طلاب فردس یادآور شد: امروز فعالیت در عرصه تبلیغی به ویژه برجسته کردن دستاوردهای نظام بسیار ضروری است؛ زیرا اگر مردم از این دستاوردها شناخت داشته باشند، محکم و قوی علیه دشمنان خواهند ایستاد.